Yatan Hastalara Yönelik Hizmetler

tan Hasta (Servis) Katı

 • Servis 17 yatak (5 tek yatak, 6 çift yatak)
 • Kütüphane -35 kişilik-
 • Asistan dinlenme odası
 • Asistan çalışma odası
 • Başhemşire odası
 • Hemşire dinlenme odası
 • Hasta bekleme odası
 • Hasta muayene odası
 • Servis mutfak
 • Hasta banyo/tuvalet
 • Doktor/hemşire/personel tuvalet
yatan-hasta-kati-1 yatan-hasta-kati-2 yatan-hasta-kati-3
yatan-hasta-kati-4 yatan-hasta-kati-5 yatan-hasta-kati-6
yatan-hasta-kati-7 yatan-hasta-kati-8 yatan-hasta-kati-9
yatan-hasta-kati-10 yatan-hasta-kati-11

Yatan Hasta servisimizde 17 yatak bulunuyor bunların 5 tek, 6 çift kişilik odamız bulunmaktadır.

Sorumlu Hekimler: Üç aylık dönüşümlerle bir uzmanlık öğrencisi, hastayı yatıran öğretim üyesinin denetiminde serviste yatan hastalara hizmet vermektedir.

Servis Görevlileri: Serviste yatan hastalara altı servis hemşiresi ve 24 saat dönüşümlü dört servis görevlisi ile hizmet verilmektedir.

Servisimizde öğretim üyelerimizin yatmasına karar verdikleri, her hasta yatabilmektedir ve tüm hastalığın tanı ve tedavisi ve takibine yönelik hizmetler verilmektedir. Yatış için gerekli evrakları bulunduğu takdirde Sosyal Güvenlik Kurumu mensupları yararlanabilmektedir. Sosyal güvencesi olmayan, ücretli hastalar, yabancı uyruklu hastalar Yeşil Kart sahibi hastalar devlet hastanelerinden yapılan sevkleri değerlendirildikten sonra uygun görülürse yatırılmaktadır.

Uzmanlık Öğrencisi doktorlar tarafından nöbet tutulmaktadır.

Servis Görevlileri

Serviste yatan hastalara bir Hemşirelik Hizmetleri Sorumlusu, altı servis hemşiresi, dört servis yardımcı görevlisi ve bir temizlik elamanı ile hizmet verilmektedir.

Serap GÜNER (Başhemşire) Serap GÜNER

13.02.1974 tarihinde Akhisar / MANİSA’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Florence Nightingale Hemşirelik Yüksekokulu’ndan 1996 yılında mezun olduktan sonra, aynı yıl İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde çalışmaya başlamıştır. 2002 yılında, İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Florence Nightingale Hemşirelik Yüksekokulu Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği AD’nda n Uzman Hemşire olarak mezun olmuştur. 2016 yılında yapılan görevde yükselme sınavı ile Başhemşire kadrosunu kazanıp, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde çalışmaya başlamıştır. Anabilim dalımızda ve Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatolji AD’nda hemşirelik hizmetleri sorumlusu olarak görev yapmaktadır…


Şükran OCAKŞükran OCAK ( Uzm. Hemşire)

25.02.1974 Razgrad / Bulgaristan’da doğmuştur. 1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu’ndan mezun olduktan sonra 1996 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Sualtı Hekimliği ve Hiperborik Tıp AD’nda, 2012 yılı itibariyle de anabilim dalımızda çalışmaya başlamıştır. 2015 yılında İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi tezsiz Yüksek Lisans programından Uzman olarak mezun olmuştur. Evli ve iki çocuk annesidir…

.


 

Semra GÖR

.

.


Sema SOLAK

.

.


Berrin MERCANOĞLUBerrin

Trabzon doğumlu. Florance Nightingale Hemşirelik Yüksekokulu’ndan mezun oldu. İstanbul Tıp Fakültesinin çeşitli birimlerinde

çalıştıktan sonra, 2017 tarihinden itibaren kliniğimizde çalışmaktadır.

.

.


Mehtap KOCKAR

.

.

.


.Huri SUBAŞI

.

.

.


Mustafa GÜNEŞ (Hasta Hizmetlisi)mustafa-gunes

01.03.1971 yılında Kastamonu’da doğdu. Açık öğretim ortaokulundan mezun oldu. 2002 yılından itibaren Fakültemizde Hasta Hizmetlisi olarak çalışmaktadır.

.

.


Ömer CİMŞİT (Hasta Hizmetlisi)

.

.


.

.

.


Adem ÖZER (Hasta Hizmetlisi)Adem ÖZER

01.01.1974 tarihinde Ardahan’da doğdu. Açık öğretim Lisesinden mezun oldu. 2007 yılından itibaren Fakültemizde Hasta hizmetlisi olarak çalışmaktadır.

.

.


Gülşen YANIKGülşen YANIK (Temizlik personeli)

01.01.1974 tarihinde Tokat’ta doğdu. Tokat Üzümlü ortaokulundan mezun oldu. 2008 yılından itibaren Fakültemizde temizlik personeli olarak çalışmaktadır.

.

.